Information about Cottage Ještěrka

 

 

Chalupa se nachází v klidné chatové oblasti „Na Chvostě“ nedaleko campu Brodský u Červeného Kostelce. Chata „Ještěrka“ nabízí ubytování pro 15 osob v celkem 4 ložnicích. Nově zrekonstruovaná a zateplená chata je připravená i pro pobyt náročnějších rekreantů. Součástí objektu je celkově oplocená velká zahrada s volejbalovým hřištěm, dětským pískovištěm a zámkovou dlažbou o 6 parkovacích místech. Chalupa je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak pro narozeniny, školení a svatební hostiny.

 

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 3 až 16 osob v celkem 4 ložnicích.

Ložnice a pokoje: Nabízíme ubytování pro 16 osob v celkem 4 ložnicích. V dolní části chaty se nachází 3 třílůžkové pokoje s přistýlkou a v horním poschodí jeden šestilůžkový pokoj s přistýlkou. Chata je vytápěná pomocí krbu, který se nachází ve společenské místnosti, a pomocí radiatorů, které jsou rozvedeny v každé místnosti. V chatě jsou celkem 2 kompletně vybavené koupelny se sprchovým koutem a pračkou. Součástí jedné koupelny je také bezbariérový přístup.

Sociální zařízení: Dvě kompletně vybavené socialní zařízení se sprchovým koutem, dvěma umyvadly a pračkou. Jendna koupelna s bezbarierovým přístupem.

Vytápění: Zateplená chalupa vytápěná krbem s výměníkem, který se nachází ve společenské místnosti. Radiatory sou rozvedeny do všech pokojů. Palivo bude zajištěno po dohodě, ale není součástí dohodlé ceny.

Doprava, parkování: Doprava autobusem nebo vlakem Červený Kostelec, poté camping Brodský na Chvostě.

Dostupnost automibilem přímo k chalupě. 6 míst k parkování.

GPS navigace: 50°28´1.655N 16°6´21.158E

 

Stravování

Vlastní stravování je možné celoročně. V období od 1.5 – 30.9 je možnost stravování formou plné penze nebo polopenze v restauraci Camp Brodský(asi 150 m vzdálené od chaty).

 

Vybavení chalupy

Chata poskytuje kompletně vybavenou kuchyň s plynovým sporákem, ledničkou a mikrovlnou troubou. Ve společenské místnosti a dvou pokojích najdeme televizi s DVD přehrávači. Dále je tu možnost zapůjčení společenských her, míčů nebo jízdních kol, venkovní posezení v pergole, u ohniště popřípadě zapůjčení grilu. Pro náročnější rekreanty je v případě zájmu možný provoz sauny. Chata je vybavená také internetovým připojením WIFI.

 

Výlety, atrakce, zábava

V letním období je k dispozici volejbalové hřiště, nohejbalové hřiště, petanque. Pro milovníky rybaření je tu také možnost sportovního rybaření. Koupání je samozřejmě možné v campu Brodský. V zimním období nabízí okolí návštěvníkům běžecké tratě nebo sjezdové lyžování. Skiareál Krkonoše je vzdálený cca 40 km, Skiareál Polsko - 30 km a Skiareál Orlické hory je vzdálený 35 km. Skiareál Petříkovice je vzdálený 25 km.

Blízká lyžařská střediska: Běloves.

 

Provoz, poplatky, ceny

Provoz chalupy: celoročně. Možnost ubytování na víkend. Silvestrovské pobyty (letos máme ještě volno).